0(850) 885 1280 Bize Ulaşın EN

Türkiye Dijital Nomad Vizesine Nasıl Başvurulur?

Dijital Nomadlar, Türkiye Vize Merkezi/Başkonsolosluğu'na giderek bu platform aracılığıyla elde ettikleri Dijital Nomad Kimlik Belgesi ile Türkiye için Dijital Nomad Vizesi başvurusu yapabilirler. Bu belgeyi almak için, 21 ila 55 yaşları arasında bir Dijital Nomad olduğunu kanıtlayan ilgili belgeleri platforma yükleyerek edinilebilir. Platform, başvurulan belgeleri değerlendirerek uygunluğu belirleyecektir. Onaylandıktan sonra, başvuru sahibine bir Dijital Nomad Kimlik Belgesi verilecek ve bu belgeyle birlikte Türkiye Vize Merkezi/Başkonsolosluğu'nda vize başvurusu yapılabilir.

Aşağıdaki ülkelerin vatandaşları Türkiye için Dijital Nomad Vizesine uygunlardır: Fransa, Almanya, İtalya, Belçika, Hollanda, Lüksemburg, İrlanda, Danimarka, Yunanistan, Hırvatistan, İspanya, Portekiz, Avusturya, Finlandiya, İsveç, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Polonya, Slovenya, Slovakya, Estonya, Letonya, Litvanya, Malta, Bulgaristan, Romanya, Norveç, İzlanda, Lihtenştayn, Birleşik Krallık, İsviçre, ABD, Kanada, Rusya Federasyonu, Ukrayna, Belarus.

Dijital Nomad Kimlik Belgesi başvurusu için bireylerin öncelikle platforma kaydolmaları ve ardından aşağıdaki belgelerin taranmış kopyalarını yüklemeleri gerekmektedir:

Başvuru platformuna ulaşmak için tıklayın.

Daha fazla bilgi için CoBodrum ile iletişime geçin. +90 850 8851280 ve @cobodrum'u takip edin.