0(850) 885 1280 Bize Ulaşın EN

Bodrum Rehberi: Bodrum'u CoBodrum ile Keşfedin

CoBodrum: Bodrum'un Topluluk Odaklı Yaşam Formatı

CoWork: CoBodrum, Türkiye'nin Bodrum şehrinin kalbinde yer alan dinamik bir ortak çalışma alanı sunar, serbest çalışanlar, dijital gezginler ve girişimciler için canlı bir ortam sağlar. Modern olanaklar, yüksek hızlı internet ve esnek çalışma alanı seçenekleri ile üretkenliği artırmak ve yaratıcılığı teşvik etmek için mükemmel bir yerdir.

Ofis Seçenekleri: Paylaşımlı Ofis | Özel Ofis | Sanal Ofis | Gezgin | Sabit Masa | Sessiz Ofis | Sosyal Ofis | Toplantı Salonu | Görüşme Odası | Öğrenci Odası | Eğitim Salonu | Etkinlik Salonu

CoEat: CoBodrum'un Ege Yemek Atölyesi ile Bodrum'un lezzetli yemeklerine şımartın, her yemek bir deneyimdir. Bölgenin en taze malzemelerini ve baharatlarını keşfetmek için yerel çarşıları gezerek bölgesel bir gastronomik tur yapın. Şarap tadımları, zeytinyağı sıkma oturumları ve mandalina, otlar ve mantar hasatı üzerine uygulamalı atölyelerle duyularınızı şımartın. Acemi bir aşçı olun veya deneyimli bir gurme, mutfak maceralarımız tadınızı tatmin edecek ve Ege mutfağına olan ilginizi derinleştirecektir.

CoEnjoy: CoBodrum'un özenle seçilmiş deneyimlerine kendinizi Bodrum'un zengin kültürüne ve canlı gece hayatına kaptırın. Antik kalıntıları keşfetmekten nefes kesen sahil şeridinde yelkenli ile seyir yapmaya kadar, üzerinde maceralara çıkacak birçok şey yoktur. Rahatlama mı yoksa heyecan mı arıyorsunuz, topluluk etkinlikleri ve aktivitelerimiz unutulmaz anlar ve ömür boyu hatıralar vaat eder.

CoLive: CoBodrum'un ortak yaşam alanlarında konfor ve topluluk unsurunun mükemmel birleşimini deneyimleyin. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak tasarlanan konaklama birimlerimiz modern olanaklar ve Ege Denizi'nin nefes kesen manzaralarını sunar. Üretken bir iş gününden sonra gevşemek veya arkadaşlarınızla bir araya gelmek isteseniz de, rahat yaşam alanlarımız Bodrum maceranız için mükemmel bir arka plan sağlar.

İndirimler: CoBodrum topluluğunun bir üyesi olarak özel indirimler ve avantajlar elde edin. Konaklama ücretlerinde indirimlerden yerel işletmelerde özel fırsatlara kadar, üyelik programımız, CoBodrum yaşam tarzını benimsemeniz durumunda sizi ödüllendirir. Bir sonraki maceranızda tasarruf etmek mi yoksa kendinizi bir spa günüyle ödüllendirmek mi istiyorsunuz, indirimlerimiz Bodrum deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

Üyelik: CoBodrum topluluğuna katılmak sadece çalışma alanımıza erişim kazanmak değil, aynı zamanda benzer düşünen bireylerin canlı bir ağına katılmaktır. Bir üye olarak etkinliklere öncelikli erişim, ağ kurma fırsatları ve özel olanaklardan yararlanacaksınız. Profesyonel büyüme mi yoksa kişisel bağlantılar mı arıyorsunuz, üyelik programımız, başarınız için ihtiyacınız olan desteği ve kaynakları sağlar. Potansiyelinizi açığa çıkarın ve CoBodrum ile Bodrum deneyiminizi yükseltin.

"Bodrum Tanışıyor" Networking Game: Yeni İnsanlar & Yeni Hikayeler

Her hafta CoBodrum'da heyecan verici bir ağ oyun etkinliğine katılın, eğlenirken bağlantılar kurulur! Deneyimli bir girişimci, yeni bir serbest çalışan veya sadece sosyal çevrenizi genişletmek istiyorsanız, bu etkinlik, sosyalleşmenin ve anlamlı ilişkilerin kurulmasının mükemmel bir fırsatıdır. Buz kırıcı meydan okumalardan takım çalışması etkinliklerine kadar, haftalık ağ oyun etkinliğimiz hem öğretici hem de eğlenceli olacak. Yeni bağlantılar kurma ve harika vakit geçirirken ağınızı genişletme şansını kaçırmayın!

Daha fazla bilgi için bize ulaşın: +9008508851280

Bizi Takip Edin: https://www.instagram.com/cobodrum/

Web Sitemizi Ziyaret Edin: https://cobodrum.com/